Canon Częstochowa

Oficjalnie: Jesteśmy partnerem Canon Poland

Do naszej oferty dołączyły nowe kserokopiarki Canon. Z firmą Canon współpracujemy już od dłuższego czasu, ale od 2020 roku możemy pochwalić się już oficjalnym certyfikatem Partnera Canon Poland w zakresie druku biurowego. Tym samym – jesteśmy obecnie jedynym autoryzowanym partnerem Canon w Częstochowie. Oczywiście nie oznacza to, że w naszej ofercie pojawią się aparaty cyfrowe i lustrzanki, nie wprowadzamy tez do sprzedaży małych drukarek atramentowych przeznaczonych do użytku domowego. Naszym celem jest zapewnienie bezproblemowego druku w firmach  i nie planujemy tego zmieniać. Jeśli szukasz rozwiązania do swojej firmy, zobacz na czym polega wynajem urządzeń drukujących – wynajem kserokopiarek.  Kserokopiarki Canon, które są w naszej ofercie znajdziesz na www.canonpolska.pl. Na nowej stronie znajdziesz aktualną ofertę cenową na wynajem nowych urządzeń MFP, wraz z dodatkowym oprogramowaniem.

 

Czy Wajpol prowadzi serwis pogwarancyjny dla urządzeń Canon?

Oczywiście. Jak już wspomniałem na początku – współpracujemy już od dłuższego czasu, a to nie pierwsza nasza styczność z tym producentem. W 1994 roku, kiedy rozwijaliśmy skrzydła – zaczęliśmy właśnie od urządzeń Canon, a zdobyte wtedy certyfikaty do dziś wiszą w dziale serwisu. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowe urządzenia do druku w firmie, czy chcesz naprawić posiadany już sprzęt – jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Canon w Częstochowie.

 

Kilka słów o marce

Canon to japońska marka. Nazwa i logo firmy tworzą jedną z bardziej rozpoznawalnych marek na świecie.  Firma powstała w 1933 roku jako Seiki Kōgaku Kenkyūjo, a dzisiejszą nazwę nadano w 1935 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w obrazowaniu i produktach optycznych, takich jak aparaty fotograficzne, kamery, kserokopiarki, drukarki oraz urządzenia diagnostyki obrazowej. Obecnie centrala przedsiębiorstwa znajduje się w dzielnicy Ōta, w Tokio. Pomimo tego, że przedsiębiorstwo jest rozpoznawane głównie jako producent aparatów fotograficznych i drukarek komputerowych rynku konsumenckiego, większość przychodów przedsiębiorstwa pochodzi z działu produktów biurowych, zwłaszcza analogowych i cyfrowych kopiarek, a także linii wielofunkcyjnych urządzeń cyfrowych imageRUNNER i laserowych drukarek wielofunkcyjnych iSENSYS. Dodatkowo Canon jest dostawcą mechanizmów drukujących między innymi do popularnych drukarek laserowych LaserJet firmy Hewlett-Packard, a także do drukarek wielkoformatowych – ploterów firmy Océ dedykowanych m.in. dla branży reklamowej (informacje o firmie Canon pochodzą z Wikipedii)

 

Jedyny autoryzowany partner Canon

Udostępnij :

Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

Odwiedź nasz blog: