Systemy Zarządzania drukiem

PaperCut, SafeQ, Smart Raport by WAJPOL

Wdrożenie systemu zarządzania drukiem i obiegiem dokumentów w znaczący sposób pozwala obniżyć koszty tych procesów. Ułatwia prace administracyjne przejmując sporą cześć obowiązków należących do pracowników. Przeszukiwanie dokumentów w formie elektronicznej jest o wiele szybsze niż przeglądanie segregatorów.

Systemy zarządzania drukiem są konfigurowane tak by dopasować je do danego przedsiębiorstwa, dzięki czemu nie trzeba dostosowywać procesów w firmie do systemu, tylko system do nich.

Wydruk podążający

Zapewnia bezpieczeństwo danych w połączeniu z wygodą użytkowania. Po wdrożeniu wydruku podążającego użytkownik chcąc wydrukować dokument, klika „drukuj” na swoim komputerze, po czym może go odebrać na dowolnym urządzeniu w firmie po autoryzacji za pomocą dedykowanej karty zbliżeniowej lub karty pracownika z istniejącego już systemu RCP.

Jaki system Wybrać?

Zajmujemy się systemami PaperCut, SAFEQ oraz Smart Raport by Wajpol. Nie można z góry określić, który jest najlepszy, dlatego system, jego konfiguracja i potrzebne moduły lub pluginy dobieramy do zapotrzebowania danej firmy.

Wydruk podążający
bezpieczny druk ikona

Bezpieczeństwo

i poufność informacji wewnątrz firmy. Wydruk poufny, wydruk podążający, integracja z Active Directory.

drukarka ikona

Pełna kontrola

Każde urządzenie drukujące w firmie jest dołączane do systemu, a możliwość konfigurowania wielu maszyn jednocześnie skraca czas wprowadzania wszelkich zmian do minimum.

oszczędności_ikona

Oszczędności

Kontrola kosztów druku całej firmy i poszczególnych działów pozwala zmniejszyc wydatki związane z drukiem. Samo wdrożenie systemu powoduje zmniejszenie ilości drukowanych stron.

licznik druku ikona

Limity

Możliwość liczenia oraz przydzielania limitów dla poszczególnych pracowników i działów.

Raporty druku ikona

Raportowanie

Szczegółowe informacje  na temat wszystkich zadań drukowania i skanowania z możliwością cyklicznego raportowania

 

OCR_ikona

OCR

System OCR pozwala na rozpoznawanie tekstu, skanowanie dokumentów np. do Worda lub przeszukiwalnych PDF. Możliwość integracji z systemami cyfrowego obiegu dokumentów

 

Szybki kontakt z nami: