Produkcja Konica Minolta

Produkcja Konica Minolta – jak wygląda? [Wideo]

Zaplecze fabryk zazwyczaj jest jedną wielką zagadką dla odbiorców końcowych. Produkcja Konica Minolta odbywa się w kilku miejscach, ale dzięki uprzejmości kanału Konica Minolta Vietnam możemy zobaczyć jak przebiega proces od projektowania do pakowania gotowych maszyn.

Gdzie są produkowane kserokopiarki?

Produkcja Konica Minolta znajduje się w kilku miejscach, – na tabliczkach znamionowych można znaleźć informacje o kraju produkcji zależnie od modelu i serii maszyn. Główna siedziba producenta znajduje się w Japonii, to tam są podejmowane najważniejsze decyzje i projektowane rozwiązania, które stosowane są w tych urządzeniach. Obecna seria maszyn takich jak Konica Minolta bizhub C250i czy bizhub 300i, zgodnie z tabliczką znamionową produkowana jest w Malezji. Urządzenia pod marką Develop produkowane są w tych samych fabrykach, więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Produkcja Konica Minolta

Poniższe wideo pokazuje fabrykę od środka, a niektóre zabiegi robią wrażenie. Co prawda Film powstał w 2019 roku, ale pokazuje obecną linie maszyn. Pomieszczenie służące do pomiaru głośności pracy wygląda imponująco, liczba mikrofonów umieszczonych w okół kserokopiarki zaskoczyła nas, gdy oglądaliśmy film pierwszy raz. Warto też zwrócić uwagę na sposób pakowania i późniejszego „testu zderzeniowego” – bezpieczne pakowanie tak dużych i ciężkich urządzeń jest podstawą do bezpiecznego transportu w każdą część świata.

Ten krótki film publikowaliśmy jakiś czas temu na naszym Facebooku: www.facebook.com/wajpol – Zapraszmy do polubienia naszego profilu 🙂

Udostępnij :

Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

Odwiedź nasz blog: