Pracownicy biurowi w pracy

E-book: Wybór dostawcy rozwiązań druku

Specjaliści z Canon Poland przygotowali ciekawy e-book o wyborze dostawcy rozwiązań druku. Oczywiście poradnik jest uniwersalny – dotyczy wszystkich marek urządzeń MFP, nie tylko Canon. Szukając odpowiedniej firmy, która zajmie się drukiem w Twojej firmie natrafisz na sporą ilość ofert, zazwyczaj trudno jest zdecydować o tym, który wybór będzie rozsądny. Poniższy e-book porusza większość najważniejszych kwestii, na które należy zwracać uwagę. Część rozwiązań dotyczy dużych firm, ale publikacja kierowana jest dla wszystkich.

 

 

Cena to nie wszystko

Bardzo często klienci przy wyborze dostawcy rozwiązań druku kierują się tylko wysokością abonamentu lub ceną za wydrukowaną stronę. Tym samym decydują się na starsze urządzenia, na podpisanie umowy, w ramach której nie ma żadnego wsparcia ze strony dostawcy lub to wsparcie jest na niskim poziomie. Teoretycznie starsze urządzenia też wydrukują wszystko to, co potrzebujemy, jednak są zdecydowanie bardziej awaryjne, posiadają wolniejsze procesory, co powoduje dłuższe przetwarzanie plików – zwłaszcza nowych wersji PDF.

 

 

Dzisiejsze urządzenia to nie tylko ksero, wydruk i skan

Dokładnie. Urządzenia drukujące mają ułatwiać pracę, dzisiejsze maszyny oferują o wiele więcej. Dodatkowe usługi takie jak rozpoznawanie tekstu, autoryzacja użytkowników, czy wydruk podążający to tylko kilka najpopularniejszych rozwiązań stosowanych już od wielu lat. Systemy takie jak UniFlow stają się coraz popularniejsze również wśród średnich i mniejszych przedsiębiorstw. Obsługa druku w firmie powinna zrzucać jak najwięcej obowiązków na serwis – tak aby użytkownicy mogli skupić się na pracy. Więcej przeczytasz  w e-booku, który jest do pobrania poniżej. Publikacja została podzielona na 3 części

 

 

Z e-booka dowiesz się:

  • Jak kserokopiarki mogą wspierać działania związane z bezpieczeństwem przetwarzania dokumentów i innych danych?
  • Jaka jest rola urządzeń wielofunkcyjnych w digitalizacji procesów w firmie?
  • Dlaczego warto brać pod uwagę rozwiązania chmurowe?
  • Na co zwrócić uwagę we współpracy z dostawcą urządzeń drukujących?

 

🙁

Ebook nie jest już dostępny, wkrótce opublikujemy nowy poradnik

Udostępnij :

Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

Odwiedź nasz blog: